10 основних рад SEO
Уже давно не для кого, не секрет що, пошукова оптимізація (SEO (Search Engine Optimization)) є одним з найважливіших компонентів в отриманні більшої кількості трафіку на ваш сайт. Після публікації статті, через пару днів, тиждень, на неї почнуть переходити з пошукових систем. Чим вище позиція вашого сайту, тим більше переходів. А щоб бути вище, потрібно докласти трохи зусиль.
1. Ключові слова в Title Tag
ключевиє слова в title, один з найважливіших пунктів для того, щоб займати хороші позиції. Ви повинні добре подумати над назвою свого сайту, бути схожим по рубриках свого сайту, і визначиться в 4-5 слів про що ваш сайт або блог. А потім вписати дані слова, в TITLE TAG, заздалегідь дізнавшись за допомогою статистики і, як багато запрошують дані ключові слова в місяць. Не варто писати в TITLE назву всіх ваших рубрик і.т.п., ПС не люблять коли в Title багато зайвого, і не відповідає контенту. 3-5 слів буде достатні.
пользователям CMS WordPress рекомендується використання (російська версія є в збірці Lecactus). За допомогою його ви легко впишіть назву в TITLE TAG, і він оптимізує заголовки, крім цього в плагине багато корисних функцій.
2. Оптимізація файлу robots.txt
файл robots.txt контролює, що індексувати ПС а що ні. Рекомендується закрити такі розділи як wp-admin, wp-content/папки деякі і.т.п. Щоб мати зразкове уявлення про robots.txt погляньте на мій robots.txt.
3. Використання атрибутів Alt
етот атрибут використовується для опису зображення. Оскільки, пошукачі не можуть читати те що написане або намальоване на картинці, Ви повинні писати самі що знаходиться на картинки, 1-2 ключові слова. Не стоїть злоупотребять, і писати те що не відноситься до картинки інакше пошукові системи визнають за спам. Пам’ятаєте, що правильно оптимізована картинка може привернути немало трафіку з пошуку по картинках.
4. Анкори
анкор — це посилання з текстом в теге <a>, коли ви посилаєтеся на якийсь сайт або на внутрішні сторінки. Спробуйте коротко вказати вміст того що там знаходиться, або просто копіюйте заголовок статті. Google сприймає їх як ради, якщо по посиланню тематичний контент. Уникайте таких анкоров как — тут, натисніть сюди, тут і.т.п.
5. Що входять і витікаючі ссилки
многие вже знають що, якщо на ваш сайт посилаються, це значно підвищить ваші позиції в пошукових системах, але не багато хто знає, що важливе і якість сайтів які посилаються на вас. Набагато краще отримати посилання з 1 го хорошого сайту з PR 5 наприклад і тіц 100, ніж з 10 говносайтов у яких pr1 і тіц 10.
что стосується того що ви посилаєтеся на інші сайти, слід переконатися що це не спам-сайт, Google говорив що за це каратиме. Також пошукачі не люблять не тематичних посилань і посилань на адалт сайти. Не продавайте посилань не з тематики, запрацювати ще встигнете =).
6. Правильне використання тегов заголовков
<h1>, <h2> теги і так далі, повинні бути використані при необхідності. Не юзайте <h2> теги ілі
<div> class = "title" </ div>
для виділення назви нового абзацу.
вот два ради, які вам стануть в нагоді при використання тегов заголовків.
— Використовуватися тільки один <h1> тег на сторінці.
— Теги <h2>-<h6> ви можете використовувати скільки завгодно, як вам подобається.
7. Важливість першого абзаца
первий абзац важливий, якщо ви використовуєте скорочену форму. На головній виводите тільки анонси з кнопкою, читати далі. Перший абзац, це так би мовити резюме сторінки / статті. Саме по цьому важливо мати найважливіші ключові слова в первих-двух пропозиціях. Якщо ви використовуєте плагин all-in-one-seo-pack те він автоматично візьме зміст з першого абзацу 1-2 пропозиції і помістить їх в поле — опис.
8. Стабільность
ваш сайт повинен бути стабільний, щоб у будь-який момент користувач або робот зайшов і йому був доступний контент. Якщо користувач заходитиме до Вас за отриманням нових матеріалів, але ваш сайт буде не доступний врешті-решт він просто знайде інший хороший сайт на якому отримуватиме нові матеріали.
также варто переконатися що посилання на сайті, не биті. І перевіряти цілісність файлів.
9. Оптимізовані Url
оптімізіруйте URL ваших статей, можна писати їх уручну на англійському або скорочуючи. У урлах використовуйте слова, а не цифри бо пошукові системи розуміють трансліт. А якщо написано на англійському те взагалі супер. Як правило, url в яких містяться слова знаходяться значно вищим в ПС, ніж таких як example.ru/p=423212.
10. Юзабітельность
ну і на последок, ваш сайт повинен бути зручний всім як користувачеві так і пошуковим системам, користувачеві повинні бути надане зручне меню навігації, легкий текст для читання і.т.п. Уникайте всяких вспилающих вікон або банерів.
ну і небагато про перелінковке.
перелінковка процес важкий, і неправильна перелінковка може занести ваш сайт під фільтри…Может пізніше буде про це стаття, ну а поки ось трохи початкових рад які ви можете використовувати.
— Додавання Анкора на головну у футер.
— Додавання Анкора на головну після кожної статті. Ну вобщет ет використовується проти тих хто парсит, але всеже.
— Додавання Анкора на головну після “Схожі записи” або “Зв’язні записи” у всіх по разному.
Ваш отзыв