addons_for_firefoxБiльшiсть веб-разработчиков юзают браузера Mozilla Firefox, бо під нього дуже багато корисних плагинов і кожному плагину є альтернативи… Багато хто вже переходить на Google Chrome, який тестував і я, що сказати швидкий, але поки що сируватий, плагинов з кожним днем все більше і більше, але я поки віддаю перевагу Firefox і ось ловите 10 плагинов, які ну просто зобов’язаний використовувати кожен веб-сервер-розробник.

1. Firebug

firebug_for_firefox

я думаю даний плагин не потребує уявлення, багато, навіть практично всі розробники і дизайнери знають і активно використовують його. Але якщо ви новачок те, цей плагин володіє багатьма функціями, якщо у вас виникли проблеми на сторінці, не рівномірно відображається текст або колонка, досить натиснути «Анализировать елемент» і підігнати потрібні параметри, а потім їх встановити у вашому стилі. Загалом у нього купа корисних функцій…

2. Font Finder

font-finder_for_firefox

плагин що дозволяє дізнатися всі стилі CSS, виділеного фрагмента тексту. Щоб задіювати виділите фрагмент тексту, потім натисніть mouse2 (права кнопка миші), а потім Font Finder. І ви дізнаєтеся які CSS стилі використовує виділений текст.

3. Colorzilla

colorzilla_for_firefox

простой, але потрібний плагин. За допомогою якого, легко дізнатися колір будь-якого фрагмента картинки. Щоб активувати плагин, натисніть на ікону і наведіть курсор миші на будь-яку ділянку картинки. І все, вам покаже значення в RGB. Даний плагин значно полегшує роботу, не потрібно ритися в CSS або копіювати картинку а потім редагувати у фотошопе або інших спец.редакторах.

4. Web Developer

web_developer_for_firefox

данний плагин дає можливість при прогляданні сайту відключати і редагувати CSS стиль, зображення, управління кукамі, перевірка CSS на помилки, і багато інших корисних функцій. Цей плагин безумовно повинен бути у кожного веб-сервера-розробника!

5. IE Tab

ie_tab_for_firefox

не завжди є старі версії IE особливо в новій ОС, а вам потрібне що-небудь перевірити або спробувати, для цього був створений плагин. Цей плагин відкриває перед Вами можливість відкрити Internet Explorer в новій вкладці Firefox, в межах браузера.

6. Seoquake

seoquake_for_firefox

ну про це плагине я говорив не раз вже. Даний плагин допомагає, дуже сильно допомагає і облегачет роботу в пошуковій оптимізації (SEO). Зайшовши на сайт ви відразу-ж отримаєте багато відомостей про сайт, його pr,тіц, внутрішні і зовнішні посилання, а також купу іншої інформації, все це настроюється.

7. Window Resizer

window_resizer_for_firefox

прі створенні нового макету, ми повинні переконатися в тому що макет відображається правильно в стандартних і часто використовуваних дозволах. Даний плагин дозволяє міняти дозвіл вашого браузера в один клік.

8. Yslow

yslow_for_firefox

данний плагин дозволяє визначити час, витрачений на завантаження вашого сайту, розміри зображення на вашому сайті, і ще купу корисної інформації по вашому сайту.

9. Screengrab

screengrab_for_firefox

с допомогою screengrab ви можемо робити ськріншоти веб-сторінок, як окремих частин так всієї сторінки. А потім маємо можливість зберегти картинку в JPEG або PNG.

10. Total Validator

total_validator_for_firefoxетот плагин 5 в 1, валідатор робить перевірку сайтів набагато простіше, перевіряючи посилання, HTML, CSS, і багато що інше. А також він перевіряє биті посилання, робить ськріншоти через різні браузери і операційні системи, щоб дізнатися як виглядає ваш сайт.