давненько я щось не писав, пора б і честь знати. Хоча, звичайно, справа не в ліні в недоліку часу. Але у всьому є свої плюси — хоч я і довго не виходив з вами на зв’язок, але сьогодні у мене є привід розповісти вам про свій досвід роботи з партнерською програмою, про яку я ще на сторінках цього блога не згадував. Отже, мова йде про .

возможно багато хто чув, що є «законодателем мод» у ніші купівлі/продажу посилань в буржунете. І це дійсно так. (або скорочено ) — визнана інтернаціональна біржа посилань, аналогів якої, подаруй і ні.

какие можна виділити плюси? А ось такі ось:

  1. как я вже говорив, інтернаціональність. Присутні і російські майданчики;
  2. неплохая раськупаємость посилань, як пишуть в англомовних блогах. Сам перевірив частково;
  3. ссилки розміщуються по більшій мірі тематичні або околотематічеськие;
  4. очень непогана техподдержка. Перевірене лічно — завалив їх питаннями і жоден з них не загубився;
  5. стабільность системи. За час її освоєння не було ні натяку на Глюка;
  6. самоє головне для вебмастера — високие ціни на посилання і вільне ценообразованіє!

плюсов, звичайно, набагато більше я і не прагнув перерахувати їх всіх, але можу з упевненістю сказати, що пункт номер 6 для вебмастера найбільш важливий. Але давайте не поспішатимемо і поговоримо спочатку про сайти, які приймаються в систему.

для продажі посилань з допомогою необхідний сайт із ЗВ’ЯЗОК (краще 3 і вище) з громадськістю, хорошими показниками Alexa Розряд і індексацією в Гугле. Крім того, модератори не пропустять в систему шлак.

лічно у мене не узяли сайт з показниками Pr2 і Alexa Розряд 2 млн. Зате узяли блог з Pr4 і Alexa Розряд 800000.

а що ж із заробітком? А все поки складається наступним образом — сайт промодеріровалі в четвер в п’ятницю вже було куплено посилання за 25$. Таким чином у мене ще залишилося 7 вільних місць. Нехитра арифметика показує, що заробіток при продажі всіх 8 рекламних місць з урахуванням задоволеної високої комісії системи (50%) складе 100$. Непогано так, враховуючи те, що на мій англомовний сайтік йде всього лише година в тиждень.

возможно хтось скаже, що 25$ за посилання з Pr4 не так вже багато, тому відразу хочу відмітити, що ця ціна запропонована мені модератором і по першому разу я вирішив не експериментувати. А так, дивитеся ськрін нижче:

цени на посилання в Наших ер

цени на посилання в Text-link-ads

заметьте, розкуповують по різних цінах. Якщо пошукати по каталогу майданчиків, то можна наткнутися на цікаві екземпляри, що приносять власникам сотні і тисячі доларів.

ви скажете, що ЗВ’ЯЗОК з громадськістю ще потрібно отримати і доведеться довго чекати, але і тут я можу вам заперечити. Мій сайт з Pr4 колись був сателітом, який пізніше потрапив в лазню Яндекса. ЗВ’ЯЗОК з громадськістю залишився, зменшити Alexa Розряд до значення менше мільйона вельми просто. Саме тому я і переробив контент на сайті, зробивши з нього англомовний блог.

кстаті, що з виплатами? Виплати доступні за допомогою карти Payoneer, яку можна замовити прямо на сайті.

payoneer карта від наших ер

payoneer карта від Text-link-ads

Загалом, такі ось поділа. Якщо у вас є вільні домени із ЗВ’ЯЗОК з громадськістю, рекомендую надати їм товарному вигляду і спробувати продавати посилання . З допомогою ви запрацюєте набагато більше, ніж в SAPE.