Чи є гроші в Sape?
Многих новачків, та і не тільки новачків, цікавлять подібні питання. Тільки одні гуру знають відповіді на всі ці питання, але завжди умовчують про це.
поетому я і вирішив написати цей пост на тему зароблення грошей в популярній біржі посилань на сайтах Sape.
наверноє кожен веб-сервер-майстер знає, що на сапі (сапа – sape) можна заробити непогані гроші, але як це зробити найефективніше? Ось про це зараз і поговоримо.
опит роботи з сапою у мене є, так що є про що розповісти. Приведу докладні приклади з досвіду.
за приклад візьму що мій був блог zavrab.ru, на якому я підробляв на продажі посилань. Він має такі показники – Тіц20 Pr3, близько 150 сторінок і схеми продажу посилань 3-3-3.
как ви думаєте скільки можна запрацювати з такого сайту на сапі в добу? Як показує мій досвід на сайті з такими параметрами можна заробити до 100 рублів в добу. На жаль зараз не можу привести ськріншотов, оскільки видалив проект з сапи.
прічем PR сторінок сайту не грає особливого значення, оскільки піарістих сторінок на сайті зазвичай замало в порівнянні з тіцевимі сторінками (адже всі сторінки сайту мають Тіц20). Запам’ятаєте, тіц грає найважливішу роль при заробітку на сапі.
вот і отримуємо доход 50-100 долларов в місяць з одного блога на продажі посилань. Але звернете увагу на ці нюанси, які впливають на ціноутворення і швидкість покупки посилань на вашому блоге.
нюанси роботи з системою Sape
чем більше зовнішніх посилань на сторінці, тим менше вірогідність, що на цій сторінці розкуплять місця для розміщення посилань. У мене був одного разу такий момент – посилання просто перестали купувати.
но я розібрався в цьому і зменшив кількість зовнішніх посилань, адже на wordpress блоге це легко зробити. Після того, як кількість зовнішніх впало з 15 до 5ті ссилки знову почалися швидко раськупаться, а дохід повзти вгору.
чем менше зовнішніх посилань, тим вище ціну можна проставити. Отже сміливо ставте ціну вище середньою.
качественний ресурс – також привід підвищити ціну на продажні посилання. Буває таке, що веб-сервер-майстер аналізують донорів, проглядаючи їх. Якби я побачив реально паршивий дизайн (не для людей, а аби зробити і закинути в сапу) або маленькі статті, то відразу б відмовився від цих донорів.
раньше пам’ятаю не можна було продавати посилання із сторінок, не проіндексованих Яндексом, а зараз пофігу. Так от, чим якісний контент, тим більше вірогідність індексації. Я завжди перевіряю сторінки на яких купуватиму місця під посилання на проїндексированность Яндексом (є ж плагин Web Master Sape, який дозволяє перевірити 200 сторінок за 10 секунд).
то є отримуємо послідовність:
хороший контент -> індексація (більше місць) -> більше посилань (більше грошей)
только лузер купуватиме на непроїндексированних сторінках, а такі людей не так багато. Такі посилання гуляю: лузери купують, а потім частенько відмовляються від посилань, купують наново.
несомненно на сапі можна заробити багато грошей, просто це стає помітно, коли ваші сайти отримують Тіц20-30. А представте якщо ваш сайт Тіц100 – це вже непоганий гріш.
а ось вилка цін з разним Тіц – середні цени
Тіц10 Ув3 -> 0,28-0,55 р
Тіц20 Ув3 ->0,99-1,50 р
Тіц50 Ув3 -> 2-4 р
Тіц100 Ув3 -> 4-7 р
Ваш отзыв