фотострана ру! Fotocash.ru супер конверт!

для всіх власникiв сайтів розважальної тематики рекомендую партнерку Fotocash. Кращого варіанту монетізациі розважального трафіку на даним момент не знайшов.
Fotocash це партнерська програма по залученню трафіку на соціальну мережу фотокраїна. Ідея соц мережі фотокраїна відмінна, синтез обридлих соціальних мереж, сайтів знайомств і ігрові елементи. Все що потрібне для нових знайомств і стовідсоткового просиранія часу.

обіліє промо матеріалів  і умов оплати примушують взяти участь в партнерке :)

оплачиваєтся не тільки реєстрація, але і за активність користувачів вам нараховується бонус + відсоток з платних послуг.

6 центів за реєстрацію + 20 центів перший бонус (йде практично за всіх активних користувачів) + 30 центів другий бонус (за найбільш активних користувачів).
Разом до 56 центів за 1 анкету. Досить непогано для соціального трафіку.

тексти, банери, тізери, віджети як правило присутні на всіх партнерках, але я раджу скористатися іншими промоматеріаламі.

облако фотографій.

фотострана ру! хмара фотографій
Відмінно підходить для будь-яких сайтів, відмінно виглядає і відмінно привертає нових користувачів)) Для проглядання анкети необхідно реєструватися(декілька секунд), а це вже $ :)

альтернатівниє майданчики(Лендінги)  відмінно підійдуть для розважальних сайтів. Я використовував на своїх сайтах спливаюче вікно(пофіг що це дратує користувачів) і конверт був досить високим. Лендінги зроблені з елементами гри, тому після “прохождения” юзер обов’язково реєструватиметься оскільки зацікавлений або просто тому що втратив час :)

рекомендую реєструватися всім хто ще цього не зробив.