за останнім часом з’явилося багато бірж для просування сайтів. Оптимізаторам доступні інструменти на будь-який смак, а веб-мастерам різні варіанти заробітку на їх сайтах. Днями мене попросили протестувати нову біржу для блогеров блогокеш.

blogocash пропонує рекламодавцям просувати свої товари і послуги через пости, постові і банери в блогах, а блогерам, відповідно, заробляти на написанні постів і розміщенні банерів і постових. пока система знаходиться на стадії бета-тестірованія, але, як написано на головній сторінці, в ній вже більше двохсот блогов перевірених на говністость уручну.

інтерфейс систему досить доброзичливий, явно зручніше блогуна. Додати блог і підтвердити права на управління не склало труднощів. Перевірю, чи будуть заявки.

зарегистріровался ще і як рекламодавець, щоб подивитися, що там усередині, які блоги. Рекламну компанію додав легко, інтерфейс приємний. А ось список блогов недуже добре показаний, косяків вистачає, над юзабіліті треба попрацювати, але спишемо це на бету, ще виправлять напевно. Ще вони обіцяють перевіряти наявність посилань на своїх місцях, що поза сумнівом плюс. Комісія системи 15% і з блогеров і з реклов.


Список блогов

вобщем, я вважаю, що в Блогокеше стоїть зарегаться і додати блог, ну або купити через нього пару посилань в блогах. Реєстрація швидка, а додатковий заробіток або зручний інструмент просування зайвим не буде.