неужелі і в Рунеті починають викльовуватися перші квіточки партнерських програм з оплатою за дії? Щось подібне вже намагався зробити Mixmarket, але нічого гідного у них, по моєму, так і не вишло…

стал натикатися на рекламні огляди на блогах (раз ромашка, два ромашка, три) що розповідають про цю партнерку. Пости однотипні, наповнені голослівними захопленими відгукам, а тому досить нетямущі.

немного більше корисної інформації на форумах (раз ромашка, два ромашка, три) – там можна почитати відгуки і дискусії форумчан.

среді нетямущих публікацій я все-таки знайшов парочку гідних уваги:

1. Stimmi нарешті знайшов спосіб монетізіровать свій ігровий сайт. За заявою автора тепер його гаманець поповнюється ще на 50-70 доларами в сутки. C його дозволу поцуплю у нього ськрін з адмінки (клікабельно):

 

2. Блоггер під нікому Fallup ділиться досвідом конвертації тізерной реклами в реєстрації. Цей спосіб приносить йому 8-10 доларів в день. Ськрін він не виклав.

почему-то у всіх повідомленнях про цю партнерке роблять акцент на простоті реєстрації, а я сходу знайшов великий недолік в цій системі. Ось копіпаста процедури реєстрації.

1. Реєструйтеся на Admitad;
2. Додайте сайти, через які плануєте працювати;
3. Чекайте модерациі сайтів (привласнення категорій);
4. … і так далі

так ось на другому кроці я узяв та і додав перший ігровий сайт, що попався, з серпа Гоші в систему, вона його проковтнула і відправила на модерацию. Ніяких код підтвердження або чогось подібного на сайті розміщувати не потрібно. “Странно…” – подумав я і зарегестріровал ще один аккаунт. Спробував і туди додати цей же сайт, а дістав відмову: “Площадка з таким посиланням вже существуєт”. Та це ж лазівка для хуліганів і зайві тікети в саппорт з скаргами про неможливість додати сайт. Нерозумно, м’яко кажучи.

какой трафік приймають?

інформацию про всіх рекламодавців в цій партнерке знайти не вдалося, хоч я і облазив її вздовж і поперек. Лише після додавання сайту прочиняється ця завіса таємничості і те тільки строго з тематики ресурсу. Наскільки я зрозумів з новин партнерки переважну більшість рекламодавців – це різні браузерниє ігри.

что я маю сказати про доходи в цій Ppa-партнерке?

да нічого. У мене немає ні ігрових сайтів, ні доров, ні адалт трафіку. Тому можете прислати мені ськріни зі своїх адмінок, я прикріплю їх до цього поста, якщо вам не жаль. Посилання на автора гарантую.

можно звичайно зробити одностранічник і спробувати лити туди купувальний PPC-трафик. Гм, а це ідея, може бути спробую.