во всі часи вебмастера прагнули запрацювати на своєму сайті якомога більше. Цього всі добиваються різними методами. Одні обчіплюють сайт повністю рекламою, буквально «примушуючи» користувача від безвихідності кликати на рекламу. Інші експерементіруют з розміщенням блоків в клікабельних місцях, оформленням. Новий блок «Наїзд» від Зоречки відкриває для вашого сайту нове рекламне місце, привертає увагу, при цьому роблячи це витончено, і зберігаючи лояльність відвідувачів до вашого сайту.

в системах контекстної реклами Яндекс-дірект, Бігун і Google Adsense такі блоки до цього моменту не використовувалися.

блок «Наїздом» є горизонтальний блок в самій верхній частині екрану, який при відкритті сторінки розсується, показуються оголошення, і через деякий час блок згортається, залишаючи видимими тільки інформативні заголовки оголошень. При наведенні на них, блок знову розсується.

немного про явні переваги такого блоку.

во-первих, такий блок легко вписується в дизайн будь-якого сайту, навіть якщо на самому сайті немає місця під рекламні блоки. По-друге, відвідувач обов’язково відмітить рекламний блок, і після цього він йому не заважатиме і не дратуватиме при переміщенні по сайту. Таким чином, блок «наїзд» надає нове рекламне місце на майданчику, а це завжди додаткові гроші для вебмастера. «Наїзд» можна розміщувати на сайтах, на яких, здавалося б, вже немає місця для реклами, при цьому блок унікальний тим, що приверне увагу всіх відвідувачів, що навіть навчилися «фільтрувати» контекстні рекламні блоки.

помімо вперше застосованої кількості настройок оформлення, з’явилися додаткові настройки для нового блоку. Основні настройки виглядають так:
— час затримки після откритія
— кількість відкриттів для унікального посетітеля

тут важливо вибрати золоту середину. Три секунди досить, щоб погляд відвідувача затримався на розгорненому блоці і для розуміння, цікава дана реклама чи ні. Найцікавіша настройка – кількість відкриттів для унікального відвідувача. Ви можете вказати кількість відкриттів для відвідувача при оновленні або переході на інші сторінки, після якого відвідувач бачитиме тільки заголовки оголошень. При наведенні мишкою на яких блок знову розкриється. Тобто блок постійно не відкриватиметься одному і тому ж відвідувачеві.

контекстная реклама розвивається з кожним роком. Вся більша кількість вебмастеров розміщує на своїх сайтах рекламні блоки, рекламодавців стає більше, рекламні кампанії створюють з великим успіхом вже і в регіонах. Нові рекламні блоки від ДПП Бігуна «Зоречка» під кодовою назвою «Наїзд» — хороший спосіб внести до сайту щось нове і витягувати додатковий прибуток.

прімери сайтів, на яких розміщені нові блоки від Зоречки можна подивитися:
http://club-cc.ru
http://vsesezonka.ru
http://helpcontext.ru
http://thetuning.ru
http://cms-portal.info
http://www.vodyanie.ru
http://nometa.ru
http://mama.aseins.ru