Сегодня хотів розповісти про один цікавий сервіс або точніше буде сказати проекті під назвою школа Баблорубов. Ті, хто в мережі і заробітку мешкають якийсь час, повинні були про нього чути, як і про його творця MASTERX. Але іншій частині аудиторія інформація з поста може дуже здорово стане в нагоді. Згадую свої перший кроки в інтернеті, коли біля 2-х тижнів читав різні блоги, вражався досягненнями і успіхами їх авторів — як же непросто було з’єднати сотні різних нюансів і деталей воєдино. Це як пазл — збираєш по крупицях щоб через години або два отримати повну картинку. Так і в інтернет діяльності, залежно від ваших здібностей, на вивчення і розуміння певних речей може піти пару тижнів або місяців. Хоча потрібно визнати, що процес цей продовжується постійно — інформації дуже багато, до того ж вона міняється, застаріває і оновлюється. Але, проте — базові знання, основи, так би мовити – одна з найголовніших складових вашого успіху в інтернеті. Саме цим займається Школа Баблорубов — присутність слова «школа» в назві проекту, як ви зрозуміли, не випадково.

Школа Баблорубов — це закритий блог, створений на движку Blogger, де ви знайдете декілька курсів, що складаються з декількох десятків лекцій з теми «заробіток в інтернеті». Перед тим, як я розгляну тематику Школи і взагалі розповім як все там влаштовано, предлагаю навскидку парочку причин чому вона може вас заїнтересовать. Або ж просто декілька плюсів проекту, які допоможуть ухвалити рішення щодо участі в нім. Отже:

  1. стілістіка і характер статей в Школе Баблорубов дозволяють зрозуміти і вникнути в тему людині з будь-яким рівнем підготовки. Тексти написані максимально детально, доступно і при цьому ще цікаво.
  2. каждий користувач зможе поставити питання і гарантовано в перебігу дня отримати на нього відповідь. Тобто навіть якщо ви раптом не зрозуміли якусь деталь — можна сміливо звертатися до «вчителів школи» поштою, аське або навіть ськайпу в окремих випадках.
  3. бонус для навчання: доступ до хостингу, домен RU, ліцензія на Autoblog-x (на якому можна буде потренуватися) і доступі в клуб Баблорубов. Перший 2 моменти можна сказати практично ключові, адже найнасущніше питання для більшості новачків — де узяти стартовий капітал на домен і хостинг, знаючи при цьому, що гроші не будуть викинуті на вітер. Краще у такому разі зібрати трохи грошенят на Школу Баблорубов, попрактикувати на «безкоштовних бонусах», а заразом зрозуміти своє місце в інтернет бізнесі.
  4. тематіка матеріали досить широка — від абсолютно простих азів науки інтернет заробітку (стартовий курс лекцій) до більш просунутих публікацій, а місцями навіть більш ніж просунутих (дорвєї, портали, малий бізнес).

в Школі Баблорубов є 3 розділи, розділених по рівню знань і тематиці:

школа баблорубов

  • стартовий — для тих, хто ще ніколи не працював в інтернеті і не має анінайменшого уявлення про це.
  • базовий — докладніший і детальніший розгляд основних тим, поглиблення в нетрі заробітку – сателіти, контекст, дорвєї, оптимізація і просування сайтів.
  • бізнес — розповідає про організацію свого бізнесу в усесвітній павутині, який би так чи інакше стикався з реальним світом, — веб-сервер-студія, заробіток на хостингу і доменах. У розділ поки тільки 3 статті.
  • специальний пакет лекцій — поки у стадії написання. Там глибоко пропрацюють окремі теми і напрями заробітку.

кроме них в Школе Баблорубов є seo-глосарій, з опублікованими значеннями практично всіх інтернет термінів, які використовуються вебмастерамі і оптимізаторами. Якщо в публікаціях і уроках знайшли для себе незрозуміле слово — насамперед загляньте сюди. По аналогії з форумами в «Школі» є так звана болталка, де можна обговорити всі питання і пропозиції.

каждий пост (стаття) написана так, щоб охопити максимально можливу кількість нюансів з того або іншого питання. Іноді це не виходить і вони розбиваються на частини. При цьому практично всі матеріали взаємозв’язані — тому, якщо ви не сильно розбираєтеся в початкових азах заробітку в інтернеті, то не слід пропускати перший розділ і братися відразу за дорвєї «тому що там реально можна запрацювати». Без знань велика частина інформації для вас виявиться незрозумілою і даремною у результаті. Також в кінці статей ви найдете домашнє заданіє — якщо ви поставили собі мету навчитися працювати в мережі, то без практики нічого не вийде. Тому автори проекту Школа Баблорубов і ввели подібних механізм. А вам у свою чергу рекомендується закріплювати всі знання і отриману інформацію в реальних ситуаціях.

школа Баблорубов

кроме того, в закритому блоге школи Баблорубов знайдете список корисного софтвера і сервісів для роботи вебмастера — інструменти для підбору ключових слів, перевірки контента на унікальність, форуми і інші корисні проекти. Після кожного поста, як і для будь-якого блога, знайдете коментарі — не соромтеся ставити питання, підтримка і консультації входять у вартість навчання.

теперь про оплату. Ціна навчання в Школі Баблорубов – 10wmz в тиждень (1wmz = 1usd або в рублях по курсу ЦБ РФ на день оплати). Мінімальний об’єм навчання – 4 тижні. Оплата за перший місяць вноситься відразу, а потім щонеділі вперед. Взамен дістаєте доступ в школу зі всіма лекціями, хостинг на період навчання, домен RU на ім’я школи, ліцензія на Autoblog-x, доступ в клуб Баблорубов і вже згадану допомогу по будь-яких питаннях. Хочу також відмітити, що кількість місць в Школе Баблорубов для одночасного навчання обмежена — це 100 чоловік (із-за особливостей системи Blogspot). До речі, можна купити окремі лекції з ціни 1-3 wmz за штуку, якщо знайшли для себе щось цікаве – дивитеся магазін лекций.

еслі ви все ще сумніваєтеся в необхідності запису на навчань, раджу подивитися анонси лекцій на сайті Школи Баблорубов для стартового, базового і бізнес розділів — окрім заголовків є невелике пояснення про що власне та або інша стаття. Також можна загуляти в меню отзиви ілі блоги учеников — в першому знайдете коментарі від просунутих вебмастеров, а в другому зможете подивитися чого досягли інші учні школи. в цілому проект Школа Баблорубов буде вельми корисним для початкуючих користувачів, желающих заощадити час і пізнати особливості роботи в інтернеті з вуст знаючих «викладачів».