Пошук якісного контента
Скажу відразу, що для любителів доров ця стаття не покажеться особливо корисною, але скільки вас, про любителі доров? Пам’ятаєте той час, коли в день можна було робити по 10 doorways і отримувати до $300? Ностальджі…Сегодня стало тихше, пошукачі порозумнішали, але все-таки трафік продовжує приносити дохід. Якщо у вас проблеми з конвертацією, настійно рекомендую звернутися до партнеркам. Кіно, тести, розваги, ФО і багато що інше. Говорю, про тих, з ким работаю…
kinobros.ru — видна компанія з хорошим конвертом і відмінним рейтингом. Сюди зливаю кинотраф.
stock-partners.com – Тут можна добре запрацювати на ФО. По моєму, найвірніший варіант для отримання прибули. Зальовай файл і отримуй комісійні.
smartbucks.ru — величезна база сайтів датінга і розваги. Відмінні промо і грамотний підхід для максимальної віддачі трафа. До цього дня тут можна отримати $100 + за 1k якісного трафіку.
а тепер до теми статті. Всі, хто більш менш знайомий з основами техніки оптимізації SEO, знають, що на об’єм трафіку сайту якість його змісту надає величезний вплив. Нікого не дивує, що інтересниє, хороші і унікальні статті подобаються як користувачам, так і пошуковим машинам. Це логічно. У цій статті ми розглянемо процес створення якісних матеріалів для сайту і джерела формування цих матеріалів.
Декілька простих істин, про які у жодному випадку не можна забувати:
- содержаніє сайту читають не тільки пошукові машини, але і живі користувачі, тому воно повинен бути відповідним. З цього виходить вивід, що написані на швидку руку ледве читані статті, перенасичені помилками пунктуацій і смислових, а також машинні переклади не повинні використовуватися ні за яких обставин;
- прідержівайтесь тієї тематики, яку ви вибрали. Тільки так можна привернути постійну аудиторію зацікавлених користувачів. Звичайно, можна і в деяких випадках розширювати сайт — додавати нові рубрики, розділи і категорії, але при цьому важливо не втратити тематичну спрямованість ресурсу;
- следуєт постійно інформувати користувачів і пошукових роботів про оновлення сайту, при цьому оновлюючи його контент. Для цього можна використовувати інформери з інших ресурсів, вони безкоштовні. Можна вибрати тематику імпорту новин, вид розміщення і багато що інше.
а тепер давайте розглянемо, чого б хотілося побачити цільовій аудиторії на вашому сайті:
- календарь подій. Обов’язковий для новинних ресурсів, блогов і тому подібне Якщо інформацію на вашому сайті прив’язана до дати, то без календаря подій не обійтися.
- географічеськие карти. Украй необхідні сайтам, присвяченим подорожам, туризму, полюванню і рибалці. Якісь спеціальні художні і геодезичні навики для створення карт не потрібні, головне знайти потрібну карту (можна в Яндекськарти, Googlemap, Googleearth і ін.) і обробити в Photoshop’e або попросити кого-небудь це зробити.
- отзиви відвідувачів і читачів вашого сайту. У користувачів повинна бути можливість залишати відгуки для будь-якої статті. Читаючи відгуки, можна зробити виводи про те подобається та або інша стаття або група статей відвідувачам.
- фотографії клієнтів. Розумно зробити окремий розділ з фотографіями клієнтів. Клієнти з поважаних і авторитетних організацій не перешкодять.
- цветовая гамма найбільш важлива для розважальних і туристичних сайтів. Відвідувачеві цікаво читати статті з фотографіями визначних пам’яток різних міст і країн, ресторанів, клубів, театрів і тому подібне Вони більш інформативні — краще один раз побачити, чим сто разів почути. Тим більше будь-якій людині цікаво побачити місце, яке він збирається відвідати. Пам’ятаєте, графіка повинна бути оптимізована, не перестарайтеся.
- екзюпері вважав, що спілкування — вища розкіш життя. Саме тому блоги і форуми вельми популярні, людям хочеться спілкуватися. Саме із-за спілкування відвідувачів інформація там постійно оновлюється, а пошукачі це люблять.
- специалізірованниє тематичні статті, розраховані на цільову аудиторію. Потрібно як мінімум одін-два разу на тиждень публікувати подібні матеріали.
- вопрос-ответ експертів. Дайте можливість користувачам ставити питання людям, які мають великі знання в тій або іншій області. Зрозуміло, потрібно організувати швидкі відповіді на них.
- краткие огляди продукції. Розміщуйте публікації як для нових, так і для старих товарів. Постійно випускається або надається щось нове — програмне забезпечення, товари, послуги і так далі У оглядах важливо указувати як на позитивні, так і на негативні сторони товару, послуги і т.п.
- faq або по-російськи ЧАВО (питання, що часто ставляться, — ЧЗВ). Це те, що потрібне цільовій аудиторії. У цьому розділі можна швидко знайти відповідь на потрібне питання.
Ваш отзыв