ськидки на програми і скриптимногие програми для оптимізаторів і веб-мастеров коштують недешево. Але тепер ви можете отримати знижки на такі відомі продукти, як: Тести за СМС v.2.0, WordPress Translator (WPT), SATELLITE-X, Autoblog-x, DORGEN-X, Multireader, Wordsyn і Multiposter.

тести за СМС v.2.0 — це готове рішення для організації власного Інтернет-бізнесу на основі тестів з оплатою результату за допомогою СМС.
Принцип простий: Відвідувач проходить онлайн тест, і для отримання результату відправляє СМС.

обичная вартість:
“Тести за СМС v.2.0. GOLD” — $48
“Тести за СМС v.2.0. Platinum” — $87

стоїмость із знижкою:
“Тести за СМС v.2.0. GOLD” — $28
“Тести за СМС v.2.0. Platinum” всего — $53

Для отримання знижки вам досить купувати тести по цьому посиланню http://testzasms.ru/?rid=44

wordpress Translator — комплекс для блискавичної верстки скільки завгодно великих сайтів. Складається з Windows програми, SEO збірки Wordpess, просунутій інструкції по роботі з комплексом і просуванню готового проекту в Інтернеті.

стоїмость БЕЗ знижки: $220

стоїмость із знижкою: $175

прі покупці WPT в полі “ваш промо код” вкажіть “ virtual4529” (без лапок).  Після цього відбувається процес отримання ключа. Коли ви отримаєте ключ і активуєте програму на своєму комп’ютері, стукайте в ICQ 361-865-488 або пишіть на email alexvs.mail@gmail.com. Відразу указуйте ваш email, який використовувався при покупці комплексу і ваш wmz гаманець. Якщо все нормально, то я роблю вам “відкіт” у розмірі 45 wmz. Повернення 45 wmz відбувається в перебігу доби, зазвичай швидше.
gallsub — генератор проектів Gallsub, призначений для генерації проектів до Allsubmitter . Для генерації якісного проекту, Вам досить заповнити всього 2 поля, все останнє зробить для вас генератор: Вибере ім’я, прізвище, адресу, згенерує поштову скриньку і зареєструє, нагенерує опісаній/кратких/названій сайту.

ськидки надаються тільки на версію PRO.

отлічия У Функциональності

версия PRO підтримує:

  • автоматічеськую генерацію і реєстрацію пошти на Mail.ru (mail.ru, list.ru, bk.ru, inbox.ru)
  • Морфологію опісаній
  • Генерацію англійських проєктов

в простій версії нічого цього немає.

стоїмость Gallsub 4.1 PRO — $70 (всього 60 проектів — і Ваш генератор окупається, і це при мінімальній ціні в 1$ за проект, не рахуючи англійських проектів) Ви навіть можете його використовувати як додаткове джерело заробітку, генеруючи вебмастерам проекти для їх сайтів.

прі покупці повідомите ключевоє слово virtualab і отримаєте знижку в $10 (програма вам обійдеться в $60)

trafficweb — (про програму я вже писав) дана програма призначена для збору статистики з li.ru. Статистика надається в дуже зручному форматі. Отримані дані оптимально підходять для просування по низькочастотних запитах.

стоїмость БЕЗ знижки: $45

стоїмость із знижкою: $40

как отримати знижку: Напишіть на alexvs.mail@gmail.com про те, що хотіли б отримати знижку, вам вишлють промо-код. При покупці програми в полі “промо-код” введіть отриманий код і перейдіть до оплати, ціна буде $40.

cms Satellite-x — зручна cms для швидкого створення сателітів. При покупці Ви дістаєте доступ в клуб баблорубов .
Вартість БЕЗ знижки: $35

стоїмость із знижкою: $30

как отримати ськидку: Купуєте cms по цьому посиланню — ціна 30 wmz, після покупки ви отримуєте інвайт код для доступу в клуб баблорубов, реєструєтеся в нім; після реєстрації у вашому аккаунте з’являється посилання для скачування SATELLITE-X.

autoblog-x — ськріпт для швидкого створення автонаповнюваних блогов. Заливаєте скрипт на сервер, швидко настроюєте скрипт, змінюючи потрібні дані в options.php і заливаєте файл з контентом. Після цього скрипт сам “відриватиме” помалу контента з вашого файлу і створювати записи.

стоїмость БЕЗ знижки: $30

стоїмость із знижкою: $25

как отримати ськидку:покупаєте скрипт по цьому посиланню — ціна 25 wmz, після покупки ви отримуєте інвайт код для доступу в клуб баблорубов, реєструєтеся в нім; після реєстрації у вашому аккаунте з’являється посилання для скачування Autoblog-x.
dorgen-x 1.0 — генератор дорвєєв. Підтримується як редірект, так і просто хтмл-вставка. Щільність і активність кєєв можна регулювати. Крім того, дор абсолютно статичний і зациклений, тобто. кожен кей має посилання з Х сторінок на свою сторінку, якщо на сторінці Х посилань.

стоїмость БЕЗ знижки: $25

стоїмость із знижкою: $22.5
как отримати ськидку: Купуєте скрипт по цьому посиланню — ціна 22.5 wmz, після покупки ви отримуєте інвайт код для доступу в клуб баблорубов, реєструєтеся в нім; після реєстрації у вашому аккаунте з’являється посилання для скачування DORGEN-X.

multireader — універсальний граббер контента. Програма уміє завантажувати і парсить контент в 3-х режимах.

стоїмость БЕЗ знижки: $100

стоїмость із знижкою: $90

wordsyn — відмінний синонімайзер, разом з ним йдуть словники на 5 і 30 тисяч слів.

імєєтся 2 види ліцензії:
коммерчеськая ліцензія.
Вартість: 75 WMZ (Словник: 5000 + 30000 слів)

Вартість із знижкою: $67,5

некоммерчеськая ліцензія.
Вартість: 25 WMZ (Словник: 1137 слів)

Вартість із знижкою: $22,5

multiposter — Генератор файлу експорту для CMS. Прискорює наповнення сайтів в рази!

стоїмость БЕЗ знижки: $50
Вартість із знижкою: $45