Я думаю деякі пам’ятають чудовий відеоподкаст Ленара Амірханова на тему «Як стати топовим блоггером?». Блискучий він не тому, що «Йому йде сорочка», а тому як, не дивлячись на хвилювання, Ленар сформулював і сказав, на мій погляд, основні тези:

  • думайте не стандартно.
  • старайтесь йти від штампів.
  • не чекайте що, нічого не роблячи, кількість підписчиків буде рости. Пропонуйте себе підписчикам. Збільшення конкуренції, веде за собою зміну умов.

і, виходячи з цих тез, я вирішив протестувати те, що мені прийшло перше в голову: Завести аккаунт в Живому Журналі і почати використовувати його як генератор трафіку. Якщо зводити всі дії до примітиву, то виглядає все задоволено просто. Але на самому, же справі це не зовсім так.

для реалізації якоїсь ідеї, треба спочатку знайти шляхи її рішення і поставити відповідні цілі. У моєму випадку я розділив всю мою компанія на 2 частини і запитав себе:

  1. что потрібно робити, щоб зацікавити користувача ЖЖ?
  2. как френдіть тільки цільових користувачів?
  3. как зробити так щоб тебе відмітили?
  4. когда тебе, нарешті, відмітили, що необхідне для залучення користувачів на “Stand Alone”?

ответів, на ці питання, я зрозумів, в яку сторону слід рухатися.

дочитав до цього місця пост, ви, напевно, подумали – «Ну що за берд? Навіщо переливати з пустого в порожнє? Кросспостінг народився давно!» Та це так, але я вибрав дещо інший підхід, поворушивши мізками. Адже завдання кросспостінга полягає не в залученні трафіку, а в прискоренні індексації і нарощування посилальної маси. І я знайшов інший універсальний інструмент. Розглядаю загальну ситуацію, тобто не на своєму прикладі.

первий етап:

  1. откажітесь від кросспостінга.

    во-первих, як я вже сказав, кросспостінг виконує не ті функції, які необхідні. А по-друге, ЖЖ що складається виключно з анонсів ваших статей з “Stand Alone” не викликатиме особливої довіри, а що ще важливіше, інтересу до вашого журналу.

  2. пішите цікаві і якісні статті.

    ето дуже заїжджена теза, але він працює. Не скупилися на використання хороших ідей. Відноситеся до блогу так ніби він у вас основний і отже і вести його слід відповідним чином. Краще писати рідше і періодично розбавляти суто тематичні статті, невеликою кількістю води. До речі, основа інтернет маркетингу це високоякісний контент сайту. Без нього, скільки не купуй контекстної реклами, скільки не оптимізуй сайт — продажі вгору не підуть. Ось вам і пожива для роздумів.

  3. старайтесь додавати в друзі тільки цільових користувачів.

    ну тут все на мій погляд більш менш зрозуміло. Знаходите співтовариства по вашій або біля вашої тематики і додаєте в друзі, тих хто вам придивився, не забуваючи заздалегідь зайти і подивитися їх журнал. Так само можна скористатися пошуком по інтересах.

  4. комментіруйте.

опять же очевидно. Як мені сказав Ленар, «в ЖЖ — там своя туса». 95%, що автор що коментується вами блога перейде до вас. Ідеальна схема така — ви френдіте і відразу ж залишаєте коментар до вподобаного запису, тоді шанси на те, що це людина додасть вас в друзі, підвищуються в рази.

еті чотири складові у результаті і утворюють всі заходи першого етапу. І знаєте — це працює, простій френдінг робить багато що. Зараз мене читають 295 людини, а я читаю 262. Я давно туди не писав, але, відмітив, що після публікації поста відбувається серйозний сплеск трафіку.