созданіє сайтів з нуля або покупка готових?

Я, як і ви, небагато вебмастер і трішки оптимізатор. Як ні крути, а основна мета, із-за якої ми всі з вами працюємо в Інтернеті, — заробіток грошей.

ви можете мене запевняти скільки завгодно в зворотному, але заробіток грошей прерогатива кожного з нас, причому багато вебмастера заробляють такі суми грошей, що багатьом з нас і не снилося.

но не говоритиме не по темі. Поговорити про це ми зможемо завжди, коли на це буде час. А зараз я хотів би поговорити про сайти. Тільки мова піде більше про СДЛ проектах, а не про типові сателіти або ГС, яких зараз ставок гати.


Я працюю в мережі вже 5 років. За цей час зробив своїми власними руками на замовлення і для себе порядка 1000 сателітів. Ті сателіти були різної якості і об’єму. Десь краще за роботу, десь гірше. Але суть в тому, що я знаю, скільки витрачається часу на створення ГС і скільки йде часу і грошей на реалізацію проекту, що дійсно стоїть. Часто буває так, що вкладаєш великі фінанси, а також свій безцінний час, а на виході отримуєш результат, який набагато гірше очікуваного.

вот така вона дійсність сьогоднішніх реалій. Вірити цьому чи ні вважати вам самим, проте якщо ви вже зіткнулися з такою проблемою, то точно знаєте, як сумно бачити, коли по якихось причинах все йде не так, як ви плануєте.

я не песиміст, я просто ділюся з вами, так би мовити життєвим досвідом. А буває так, що зустрічаєш на серче або форумі Маулнета тему про продаж непоганого сайту, і думаєш, чом би його не придбати. Адже дивитеся самі. Сайт, що продається, вже працює і приносить прибуток, хай і невелику. У нього є відвідуваність, є пузомерки. Загалом, сайт готовий на 90%. Чому саме на 90%? Та тому що нам, так або інакше, доведеться вносити якісь зміни. Піднімати відвідуваність, оптимізувати проект і тому подібне Загалом, роботи багато, оскільки нові власники, як правило, прагнуть поліпшити сайт. Але той факт, що не потрібно буде пихкати,, як раб безпосередньо на початку створення сайту незаперечний.

я не знаю, як ви вважаєте, але я прийшов до висновку, що оптімальнєє всього придбати готовий сайт за n суму грошей, чим вкласти стільки ж і не отримати очікуваного результату. А якщо врахувати, що пропозицій в даний час про продаж сайтів більш ніж достатньо, то результат кінцевий буде в наявності.

конечно ж, ви в праві зі мною не погоджуватися, оскільки у кожного з нас своя думка із цього приводу. Можливо, ви хотіли б, щоб тільки ви створювали проекти, оскільки нікому іншому не довіряєте.

однако я вважаю, що якщо є «зайві гроші» і вам придивився вельми гідний проект, чом би його не придбати? Я більш ніж упевнений, що по закінченню декількох місяців при грамотній роботі з сайтом, ви відіб’єте свої гроші вельми швидко.

в будь-якому випадку хотілося б дізнатися, чи робите ви сайти самі або набуваєте вже готових варіантів.