Методів просування блога багато, але все-таки я також упевнений, що покупку посилань в Sape, багато блоггери не ігнорують, і іноді прикуповують декілька ссилочек для просування за ключовими словами. Адже не тільки Блогун, у нас в за пазусі живе ;)

вліяніє купувальних посилань на ранжірованіє і їх ефективності з погляду передачі параметра ТІЦ, дещо змінилися після введення алгоритмів Яндекса АГС і Снежінськ, але все таки деякі посилання робочі і працюватимуть для потрібних ключових слів.

друга справа — якими повинні бути посилання для Sape? . і які майданчики підбирати для розміщення цих посилань?


в даний момент нас цікавить максимальний результат, а отримати його зараз від Sape, не так те просто. Навіть будь-який автоматичний сервіс вам може відповісти те, що посилання працюють, але наскільки ефективно вони працюють – НЕМАЄ!

сначала, я хочу привести короткий план по покупці посилань, по якому я працюю з біржею посилань Sape.

как складати ключові слова для Sape посилань?

допустім, ми хочемо просунутися по ключовому слову — оптимізація WordPress.

  • во-первих, нам потрібно створити навколишні тексти і анкори для майбутніх купувальних посилань.
  • во-вторих, розділити анкори на ключові слова з точним входженням по просувному ключу, і з розбавленим входженням. Приблизно фіфті фіфті 50/50.
  • смотрім приклад точного входження ключового слова в оточенні околоссилочного тексту: «Правильная оптімізация WordPress під запити посетітелей»
  • смотрім приклад розбавленого входження ключових слів: «Вам необхідна качественная оптимізація WordPress під пошукові системи»

вот приблизно так повинне виглядати це на прикладі, і розділивши наявний бюджет для покупки посилань в Sape навпіл, ми отримаємо тексти з анкорамі 50/50.

текст, який оточуватиме посилання можете робити в принципі будь-який, головне щоб він був по темі і бажано не повторював ключових слів в анкоре — для більшої природності. Так менше посилань потраплять по фільтр, і не ігноруватимуться Яндексом.

вибор майданчиків Sape для розміщення ссилок

здесь комбінацій множина, і ідеальний варіант знайти складно, але можна. Не забігатимемо дуже високо, і намагатися купити жирні місця за низькою ціною — цього вам все одно не вдасться зробити.

ведь sape — це той же ринок, де є продавці і покупці. У свою чергу продавці хочуть впаріть товар дорожче, а покупці придбати його якомога дешевше :)

автоматіка в біржі працює і буде природно, якщо ми скористаємося фільтром для вибору майданчиків під посилання.

  • берем домени другого рівня, що знаходяться в індексі обох пошукових систем.
  • желательно, підбирати майданчики для розміщення з віком домена більше 1 року.
  • очень добре буде, якщо домен знаходитиметься в трастових каталогах Яндекса і Дмоз — але це в ідеалі.
  • покупать посилання з 3 рівнем вкладеності — це довго індексується, і поки залишимо на наступну закуску, тому ми братимемо посилання тільки з 2 рівня вкладеності.
  • подойдут всі майданчики з ТІЦ від 20 до 100, все залежить від розміру вашого бюджету на просування.
  • pr від 1 до 2 – цілком достатньо, хоча з Тіц=80-100 можна брати і з нульовим PR для економії бюджету.
  • огранічим собі бюджет – максимальною ціною за посилання в районі 25-30 рублів.
  • тематіка майданчиків для розміщення в ідеалі схожа, але і іншими не варто гидувати, оскільки можна знайти дешевші пропозиції вищими пузомеркамі.
  • через тижні 3 всі наші куплені посилання в Sape, повинні бути проїндексировани Яндексом, що можна перевірити в панелі управління Sape. Інакше знімаємо заявку і шукаємо інший майданчик.

думаю, що даний приклад буде досить для новачків, щоб почати работать в плані просування по ключових словам з Sape.