В горезвісному і багатостраждальному інтернет-заработке поняття «реферрал» відоме кожному — це людина, яка реєструвалася в проекті по вашому (так званою «партнерською») посиланню. За залучення людей проект виплачує тому, що запросив винагороду в сумі, рівній певному відсотку заробітку реферрала.
Тобто, якщо Вася реєструвався по мого посилання і заробив 100 рублів, при, припустимо, п’ятипроцентній ставці винагороди, я отримаю за це ще додаткових 5 рублів до свого заробітку. При цьому, важливо розуміти, що Вася отримає свої 100 рублів повністю — інакше кажучи, винагорода мені виплачується не з кишені Васи, а з грошей проекту.

Проте, не все це розуміють, і, в результаті, бачивши посилання на новий вигляд заробітку, копіюють її, вставляють у вікно браузера і реєструються без реферера, немов би зайшов на сайт без посилання, просто так. Підсумок ясний — ми залишаємося без реферрала.. На щастя, є один спосіб уникнути таких втрат реферралов! :)
собственно, признаюся чесно, я підглянув цю «фішку» в описі партнерської програми від сервісу реєстрації в каталогах «>1PS. Суть способу в тому, що реферральная посилання маскується простеньким скриптом.

я просто приведу приклад, по якому ви зможете зробити своє посилання :) :

<a href=”http://sape.ru” onclick=”this.href=’http://www.sape.ru/r.7709be4204.php’>Заработок на продажі посилань </a> — виглядає як звичайне посилання.

разумєєтся, особливо параноїдальні особи, можуть легко перевірити початковий код сторінки, і перехитрити цей спосіб, але, щиро сподіваюся, що серед відвідувачів ваших сайтів хворих осіб не так багато. :) На ділі, як показує практика, майже у всіх випадках люди просто не помічають, що замість звичайного посилання вони перейшли по партнерському посиланню.

вот така маленька «фішка» :)