Як створюються десятки СДЛ однією людиною
Расськажу про те, про що умовчують досвідчені вебмастера і розповім про міфи, які розповідають новачки, не маючи досвіду. А також приведу приклади з особистого досвіду і розповім докладніше всі нюанси радянського сайтостроєнія
ви напевно розумієте, що якщо мати десяток сайтів і наполнять їх якісним контентом лічно дуже важкувато. Особливо якщо вони однієї тематики. Я б ніколи не завів два SEO блога, оскільки мені б довелося писати однотипні статті разниє блоги.
но що якщо вони будуть різної тематики? Наприклад, жіночий сайт і чоловічий журнал. Так набагато цікавіше. Наприклад, на жіночий сайт можна писати статті про вагітність, пологи, маленьку дитину. А на чоловічий сайт писати про жінок, еротику, чоловічі хобі і хвороби. Всі ці теми цікаві мені – адже скоро у мене буде дитина, а моє здоров’я також цікавить мене. Гребанная екологія
а тепер реальний прімер
прімерно рік тому, близько 1 квітня 2009 року, яндекс зафільтровал мій перший сайт mampos.com, який тоді ніс мені 200$ прибули в місяць. Природно я його продав і почав новий, який існує і до цього дня, але світити не буду.
ітак, новий сайт я почав вести з 1го квітня 2009 року. На сьогоднішній день у нього посещалка 4000-5000 чоловік в добу, і прибуток 300-400$ доларів в місяць.
что я робив для мого сайта
основниє роботи, які проводилися для цього сайту – написання контента. Писав я потихеньку, іноді 1 статтю в день, іноді 3 статті в день, а іноді і 2 статті в тиждень.
то є у мене була купа вільного часу, адже я не займався цим сайтів цілодобово, постійно поповнюючи його статтями і новинами.
никаких посилань не купував, сайт не просував взагалі, просто писав якісний контент, який приніс моєму сайту Топ1 в яндексе і Топ1 в google по ексклюзивних ВЧ запитам.
відіте, не тільки зовнішні чинники грають важливу роль, але а також його внутрішні – особливо тематічность контента.
теперь розумієте куди я хилю?
да, так. З такими темпами наповнення сайту я спокійно можу б вести 10 сайтів, які б зараз мені несли (300-400$) x 10 сайтів = 3000-4000$.
потратів чуйний більше часу, на годинку в день більшого, я спокійно міг би наповнювати все 10 сайтів різних тематик хорошим контентом.
а тепер розкриємо деякі терміни і поняття, етапи побудови сайту і його наповнення. Розповім про те, про що умовчують досвідчені вебмастера і розповім про міфи, які розповідають новачки, не маючи досвіду.
все про СДЛ сайти: поняття, терміни і принципи созданія
1. что таке Сдл? Це спірне питання і кожен веб-сервер-майстер трактує його по разному. Виходячи з мого досвіду сдл – це сайт, корисний для людей як з погляду людини так і з погляду пошукових систем, це той сайт на яка людина ще можливо повернеться, і не грає ролі якій у нього дизайн, хороший або поганий. Важлива відмінність від говносайтов – контент, а він буває різний.
напрімер на youtube.com – практично всі контент відео файли, але проте він корисний і туди хочеться повернутися. Я постійно відвідую його при виборі апаратури, поглядаю відео про Nikon D3000 D5000 і Canon 450d 500d.
2. трастовий домен. У моєму понятті трастовий домен, це старий домен, на яке існує не просто купа посилань, а купа посилань придбаних довгим часом його існування. Тобто тимчасові чинники тут дуже важливі.
трастовий дизайн/шаблон – недавно почув і таке. Такий говно фрази я давненько не чув. Ось цей мій новий SEO блог поки що на стандартній темі від wordpress, і проте він відмінно проїндексировался в google і яндексе. запомніте, шаблон CMS не грає особливої ролі в ранжируванні сайту в пошукової видачі.
но знову ж таки, маючи трастовий домен це не означає що ви в дамках. На прикладі мого сайту з посещалкой 4000-5000 чоловік в добу. У сайту практично немає беков, тобто зовсім немає беков, просто по яху ще не всі відвалилися, я коли те балувався в sape
3. временниє фактори. Про тимчасові чинники зворотних посилань (беков) ми поговорили. Тепер поговоримо про тимчасові чинники контента.
недавно я поставив такий експеримент. Зробив сайтік багатосторінковий і додав в яндекс/google. Дочекався індексації. Чекаю трафіку – а його немає, десять-двадцять чоловік почали переходити з пошукових систем, і все.
к чому я хилю? Контент також має тимчасову витримку. Якщо я зараз настругаю сотню статей, як на zavrab.ru (хорошої якості), все одно на нім не буде 150 чоловік в добу найближчим часом. І тим більше 160 підписчиків.
сайт повинен поповнюватися поступово і регулярно. Я відмітив, що як тільки регулярність поповнення сайту контентом падає, то і помітні падіння в трафіку на сайт.
4. контент. Важлива складова, адже без нього людині робити нічого на сайті, означає і пошуковим роботам також нічого робити на сайті (адже роботи стараються для людей). Якщо ж роботи не проїндексируют сайт, то і трафіку ви не отримаєте. А трафік – це гроші.
мной відмічене, що кращий контент копірайт (написаний людиною особисто, з голови, а не підглянено на інших сайтах і переписано іншими словами). Сайту з таким контентом нічого боятися, навіть розміщених посилань Sape. Ви напевно бачили на тому, що моєму було блоге zavrab.ru блок посилань під назвою “Конкуренты”. Так це були продажні посилання з Sape. Ніяких фільтрів або вильотів з пошукових систем я не спостерігав за все пів роки ведення блога.
рерайт (переписаний текст з чужих сайтів) – в більшості випадків ви не отримаєте хорошу кількість трафіку з пошукових систем на сайт з таким видом контента. Найчастіше сайти з рерайтом називаються сателітами, вони призначені для отримання прибули з продажу посилань на сайті. Трафіку на них практично немає.
Ваш отзыв