я вже якось піднімав тему монетізациі варезника більше року тому на блоге. З тих пір у мене залишився цей же варезник, який живе своїм життям, і на якому я зрідка провожу всякі сео експерименти. За цей рік трафік дещо впав (спасибі яндекс АГС) і іншим понтам пошукових систем. Але оскільки сайт варезнику близько трьох років – вилітати з індексу він і не думає і трафік тримається на рівні 500-600 хостов\ доба.

стариє методи монетізациі (попандер, клікандер) не такі прибуткові як були рік тому, за моїми спостереженнями. Але не спробувати монетізіровать цих 500-600 чоловік було б дурне.

где-то неділю тому переглядаючи своя улюблений форум Goldroyal я наткнувся на тему про нову партнерку, яка дозволяє монетізіровать всі сайти, на які користувач заходить з метою викачати чего-нібудь. ето не файлообменник. Це перший сайт в рунеті, що пропонує подібну послугу, хоча у буржуїв такого роду сайти далеко не новинка. Далі розпишу все за пунктами що б легко було зрозуміти всю суть партнерки і як на ній отримати стабільний заробіток витративши в цілому 5 хвилин.

кто вони?

123cash – партнерка для варезников, сайтів з файловим трафіком (фільми, музика, софтвер, кряки, ігри і.т.д.). Нове вирішення по конвертації вашого трафіку в хороший стабільний дохід без активної участі. Виплати вже отримані, реєстрація відкрита!

как це працює?

грубо кажучи це пошукач по найкрупніших торрентовим сайтах, на яких абсолютний будь-який файл, який хоче викачати наш користувач. І після отримання доступу він його реально отримує. Це не чергове розлучення, ми не одурюємо відвідувачів!

допустім наш відвідувач хоче викачати photoshop Cs3 і кряк до нього, на варезнике є цей пост і відвідувач перейшов на наш сайт за запитом «скачать photoshop cs3 і кряк». Нам залишилося його направити по ссилочке

http://vskachke.com/download.php?user_id=423&q=скачать photoshop cs3 і кряк

ськопіруй цей рядок і встав в браузер, подивися очима відвідувача.

как це зробити автоматично що б посилання на скачку було в кожному новому і старому посту на варезнике для різних движків я напишу нижче.

плюси партнерки

разлічниє корисні промо матеріали.

для власників сайтов

  1. код для рядка пошуку на сайте
  2. поїськової модуль для Дле
  3. контекстная реклама для сайта
  4. возможность додавання своїх доменов

для дорвейщиков

  1. огромная вільна ніша
  2. вкусниє кейворди для доров
  3. ява-ськріпт редірект для доров з передачею пошукового запроса

для звичайних пользователей

честная система отримання бажаного файлу.

как запрацювати на своєму варезнике

  1. регистрация в партнерке
  2. установка кода
  3. полученіє бабла

с реєстрацією думаю проблем не буде, так що відразу перейдемо до настройки партнерки на нашому варезнике. Як виглядатиме це покажу на прикладі свого варезника.

картінка клікабельная

картінка клікабельная

текст «Скачать швидко Мир реки/ Riverworld (2010) Dvd9″ червоним кольором на ськріне – вклеєний в шаблон і для кожної новини свій (виходячи з назви новини) і природно що посилання веде на нашу партнерську ссилочку. все краса в тому, що ми отримуємо зацікавлених відвідувачів, які охоче клікают по таких посиланнях. І вони потрапляють на сторінку, де їм пропонується дістати доступ до цього файлу.

установіть цей код займає 2 хвилини часу, а при посещалке 500-600 чоловік в день у мене виходить 150-200 переходів по таких посиланнях і середній конверт при цьому 1:128.

установка коди 123cash на Dle.

заходім в адмінку, шаблони сайту. І в потрібному місці вставляємо такий код:

<a style="color: rgb(235, 45, 53);" target="_blank" rel="nofollow" href="http://vskachke.com/download.php?user_id=423&q=Как запрацювати на варезнике (ucoz, wordpress, dle і ін.)">Скачать швидко Як запрацювати на варезнике (ucoz, wordpress, dle і ін.)</a>

я вставив в шаблоні «Статья целоком» після {full-story}. Можна вставити перед або взагалі на всіх сторінках, тоді буде більше переходів це вже за бажанням.

етот код генеруватиме в кожній новині посилання на файл. Не забудьте поміняти User_id на свій в коді.

установка коди 123 cash на варезник на основі WordPress.

заходім в адмінку, шаблони і редагуємо шаблон single.php або будь-який інший (для тих хто знає).
Вставляємо туди аналогічний код:

<a style="color: rgb(235, 45, 53);" target="_blank" rel="nofollow" href="http://vskachke.com/download.php?user_id=423&q=<?php the_title(); ?>">Скачать швидко <?php the_title(); ?></a>

установка коди на Ucoz.

заходім в адмінку. Управління дизайном – редагування шаблонів – шаблон «Страница матеріалів і коментарі до нему». Там після $MESSAGE$ вставляємо цей код:

<a style="color: rgb(235, 45, 53);" target="_blank" rel="nofollow" href="http://vskachke.com/download.php?user_id=423&q=$TITLE_BAR$">Скачать швидко $TITLE_BAR$</a>

все! Тепер при створенні нової новини на нашому варезнике ми отримуватимемо нових відвідувачів, які переходитимуть по наший ссилочке і приносити нам гроші.