трастовий хостинг

Iдея цього поста народилася близько тижня тому. Якраз тоді у мене накрився коннект до бази даних цього блога і ще п’яти блогов, сайти не працювали близько 10 годин, які лежать на цьому аккаунте. Як не дивно хостинг nic.ru – дуже “кошерный”, тобто хороший і трастовий хостинг, про нього напевно чув багато хто.

об цьому докладніше я писав в попередньому посту – Аварія на сайті, оновлення движка і небагато про хостинг.

после цього, я вирішив, що пора б міняти хостера. Ціни у nic.ru прямо сказати не гуманні. Плюс до цього є проблеми з роботою движка wordpress. При постінге поста, відправка поста гальмує і взагалі зависає на місці, доводиться жати в браузере стоп і після цього переходити по посиланню редагування постів – пост вже там. І на блоге він вже теж з’являється, суцільні танці з бубном. На інших хостінгах такого немає.

вот такі спостереження про nic.ru, але поки відкладемо його і поміркуємо ще.

Поміркувати мені хочеться про трастовості хостінга в очах пошукових систем. До нового року, Вусатий Бомж писав подібний пост – Про хостінгах, зараз я його теж перечитав, щоб особливо не повторюватися, хоча я прийшов до подібних виводів, що робив Вусатий.

действітельно, можного міркувати так – ось є хостинг, він швидкий, відносно дешевий, доменів багато дають. Що ще потрібне сателітчику?

но є зворотний бік медалі, хтось може не вірити в неї, але особисто я вірю. Я говорю про трастовості хостінга.

простоє порівняння хостінгов

есть два хостинг. Критерії беремо прості – один дорогий, інший сильно дешевий. На дешевий хостинг злітаються школярі і інші початківці, але все таки ті, які вже уміють робити ГС під sape. Що їм потрібний? Дешево і сердито, трохи менше витрат на старті, більше вижати з сайту. У результаті на такому хостингу (IP адресі) висить часто-густо сайти, які продають посилання. Плюс до цього, пам’ятаємо про те, що Яндекс чудово бачить всі сайти, які торгують посиланнями. І Яндекс робить десь у себе там позначку, ага з’явився ще один сайт на цьому IP – напевно скоро почне барижіть. Візьмемо як ми його на олівець. Проженемо через фільтр АГС, наприклад, через месяцок – дивишся і до чого прискіпається. Або сайт допускає невеликий косяк і через те, що він на підозрілому хостингу, Яндекс покартає його посильніше.

напротів, дивимося на дорогой хостинг типу nic.ru – що тут є. Тариф 201 – 6 сайтів, 262 крб. в міс. (біля 3к крб. в рік) і 2gb пам’яті. Школяр з ГС явно не вибере цей хостинг, оскільки за 3к в рік можна купити 45 сайтів і сильно більше гигов, на дешевому хостингу.

а хто купує хостинг у nic.ru і у подібних типу masterhost.ru? Правильно купують солідніші люди. Найчастіше, наприклад це сайти організацій, які посилання взагалі не продають, мають унікальний дизайн, хорошу посещалку і контент.

вот так я плавно підійшов до виводу, що потрібно прагнути розміщувати свої сайти під продаж посилань на таких хостінгах, де буде менше всього подібних до вас побратимів.

о том як знаходити такі хостінги читайте вище по посиланню Вусатого.

немного про мої хостінгах

еще небагато про те на яких хостінгах я сам тримаю сайти. Вусатий вважав за краще не палити їх, я його розумію. Але у мене особливо палити поки не чого, оскільки підбірки репрезентативної немає. За все своє перебування я використовував тільки 3 хостинг.

первий це nic.ru, самий, як би, трастовий хостинг. Я збирався йти від нього із-за причин озвучених вище, але поки не поспішатиму. Сайти на нім живуть добре, продають посилання, в бан і агс не потрапляють. Хостинг дуже-дуже рідко лежить (фактично не лежить), що добре.

следующий це best-hoster.ru, антипод першого. Лежить часто, раніше робот sape дуже погано чекал посилання на сайтах, які на нім постійно були в error. Коштує копійка – 1000 крб. в рік за 15 доменів. Перенасичений говносайтамі. На нім сайти теж живуть, ось тільки живучість мабуть трохи менше. Хоча мені тут теж складно проводити порівняння, оскільки на best-hoster.ru у мене лежать тільки говносайти поганої якості з парсенним неуником, плюс сайти не прокатані посиланнями. Але все таки живуть. Для ГС хостинг самий оний, але розміщувати білі проекти – я б не став.

около місяця працюю з хостингом dinohost.ru – хостинг бадьорий, ціни середні (ближче до високих), працює швидко адмінка і панель управління (дуже радує). Хочу спробувати пізніше купити реселлерський аккаунт, але хостингом не торгувати, а в своїх цілях. Але у цього хостингу є невеликий мінус. На нім висить достатньо велика кількість сайтів тих, що продають посилання, нюанс полягає лише в тому, що це достатньо трастові і дорослі сайти самі по собі. Сайти з хорошими ТІЦ і віками доменів. Але все таки продають. Тому однозначно про нього сказати не чого не можу.

вот такі гіпотези відносно трастовості хотінга, гіпотези, які мають право на життя, хоча подтведіть на 100% цього не можна. Як завжди, seo – істина десь рядом.

подводя всьому підсумок скажу так. Якщо є можливість, то працюйте з трастовими хостінгамі. Якщо можливості поки немає, то можна починати і з дешевих хостінгов, ви самі відчуєте – “когда пора”.